Про ISACA

ISACA (Information Systems Audit and Control Association, http://www.isaca.org) є всесвітньовідомою організацією з розробки методологій та стандартів в галузі управління, аудиту і безпеки інформаційних технологій (ІТ). Асоціація об'єднує більше 115,000 членів в 180-ти країнах, є співавтором поширеного у всьому світі стандарту з ІТ-управління CobiT, а також учасником багатьох інших методологічних проектів в області ІТ. Більш ніж 10,000 фахівців у світі здобули сертифікації CISA та CISM, що їх впровадила саме ISACA.

Місією асоціації є створювати цінність та довіру до інформаційних систем.

Відділення в Україні наразі об’єднує більше 50 ІТ професіоналів, які представляють приватні та державні, місцеві та іноземні організації. Управління асоціацією провадиться не заангажовано по відношенню до будь-яких комерційних інтересів.

Президент Київського відділення ISACA - Олексій Барановский к.т.н., CISM, CISSP, CEH, CHFI 9X6A3707

Місією Київського відділення ISACA є просування та запровадження зрілих процесів ІТ-управління в Україні заради забезпечення довіри користувачів та організацій до надійності інформаційних систем та їхньої цінності. Напрацювання та експертиза мережі більш ніж 170 відділень ISACA у всьому світі дозволить залучити досвід країн із набагато більш розвиненою культурою ІТ управління.

Київське відділення ISACA ставить за мету забезпечити розвиток української професійної ІТ спільноти та забезпечити можливість незаангажованого спілкування між фахівцями як ІТ так і бізнесового середовища.

Серед основних завдань також стоятиме поширення сертифікацій CISA/CISM/CGEIT, що їх пропонує ISACA, а також забезпечення відповідної підготовки.

Відділення буде домагатися своїх цілей із урахуванням необхідності розвитку зрілого ІТ управління у всіх галузях економіки, необхідності розвитку відповідної законодавчої бази, забезпечення платформи для ефективного отримання знань, а також усунення надлишкової комерціалізації процесу обміну досвідом, що склалася на даний момент.

Київське відділення ISACA є асоційованим членом:

  • Інтернет Асоціації України (посвідчення)
  • Асоціації "Підприємств інформаційних технологій України" (свідоцтво)

Визнання ISACA на державному рівні в світі

Сертифікації ISACA та її кращі практики визнаються урядами та органами з сертифікації у багатьох країнах світу.

Більше деталей у COBIT ® Global Regulatory and Legislative Recognition та CISA, CISM, CGEIT and CRISC Certification Recognitions.

Приклади визнання кращих практик ISACA в органах державної влади різних країн світу