Волонтерство

Шановні учасники Київського відділення ISACA!

Пропонуємо вам взяти участь у роботі Ради директорів та бути волонтером у проектах нашого відділення. Наразі вакантні такі посади:

  1. Скарбник. Підпорядкується президенту відділення. Очолює аудиторський комітет відділення. Веде бухгалтерський та управлінський обліки. Готує фінансову звітність. Проводить платежі відділення та отримує надходження. Керує коштами відділення. Контролює закупівлю. Проводить інвентаризацію. Організовує річний аудит фінансів відділення. Першочергове завдання для скарбника - організація ефективних фінансових схем обігу та зберігання коштів відділення, включаючи надходження і платежі в Україні та за її межами, робота з гривнею, валютою, "електронними грошами".
  2. Член ревізійної комісії громадської організації. Веде поточний аналіз економічного та фінансового стану. Контролює та перевіряє фінансово-господарську діяльність, діяльність Виконавчого комітету, інших посадових осіб. Своєчасне виявляє порушення фінансової дисципліни в Громадській організації.
  3. Керівник програми з короткотермінових семінарів. Координує проведення семінарів (короткотермінових, до 4-х годин) з напрямків, що актуальні для учасників відділення. Займається пошуком доповідачів, приміщення. Реєструє учасників. Допомогає в трансфері та поселенні. Формує цінову політики для членів відділення та осіб, що не є учасниками. Визначає актуальні теми для семінарів. Оцінює якість проведення семінарів. Мотивує доповідачів. Готує анонси та матеріали для сайту по семінарах. Розповсюджує матеріали після семінару. Займається модерацією семінарів.
  4. Директор з маркетингу. Співпрацює зі спонсорами відділення. Займається просуванням проплачених продуктів членам відділення.
  5. Волонтер з перекладу COBIT на українську мову. Підпорядкується віце-президенту з ІТ-аудиту. Проводить вичитку перекладу COBIT на українську мову.
  6. Волонтер з підготовки матеріалів про роботу офісу СІО на рівні державного апарату.
  7. Волонтер з підготовки чек-листа з безпеки для об'єктів критичної інфраструктури.

Кого зацікавили наші пропозиції, просимо надсилати ваші запити на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..