Загальні збори членів Київського відділення ISACA-2019

Шановні члени Київського відділення ISACA,

Запрошуємо Вас прийняти участь у щорічних зборах членів Київського відділення ISACA, що відбудуться 7 лютого 2019 року о 19.00 в приміщенні PwC за адресою вул. Жилянська, 75
Орієнтовна тривалість події дві години.

Перелік тем, винесених на порядок денний зборів, включає:

  1. Здобутки Київського відділення за 2018 рік
  2. Плану розвитку на 2019 рік
  3. Зміни в напрямках управління ІТ, аудиту, безпеки, які відбулися за 2018 рік – дискусія
  4. Дискусія та обговорення інших питань

Перелік вакантних посад та їх опис доступні за посиланням: www.isaca.org.ua/index.php/volunteering. Щоб номінувати свою кандидатуру, надішліть лист зі стислим описом свого досвіду, а також Ваші пропозиції, щодо розвитку відділення на адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Просимо Вас підтвердити готовність прийняти участь у зборах, зареєструвашись за формою.

Також нагадуємо про необхідність поновлення членства в ISACA International для тих з Вас, хто ще не встиг це зробити.

Правління Київського відділення ISACA
Правління Київського відділення ISACA

 

Київське відділення ISACA, разом з Microsoft переклали на українську мову брошуру «Настанови з кібербезпеки від експертів»

Київське відділення ISACA, разом з Microsoft переклали на українську мову брошуру «Настанови з кібербезпеки від експертів», які було спільно розроблено Бельгійським Відділенням Міжнародної Торгової Палати, Федерацією підприємств Бельгії, Ernst & Young, корпорацією Майкрософт, Бельгійським відділенням ISACA, асоціацією L-SEC, та Бельгійським центром боротьби проти кіберзлочинності.

Ця брошура ознайомить вас із ключовими елементами інформаційної безпеки та забезпечить відповідними переліками контрольних питань, які допоможуть вам обрати правильний напрямок та сприятимуть впровадженню наданих у цій брошурі рекомендацій. Документ також містить контакти державних органів з якими можна зв'язатися в разі інциденту.

Сподіваємося, що ця настанова стане корисною для всіх відповідальних працівників компаній в нашій країні.